Dekorasyon.org Facebook Grubu

 

Modern Banyo Lavaboları

Banyo dekorasyonu yaparken kullanılan her ürünü renk kombinasyonuna uygun, kaliteli, kullanışlı ve görselliğine özen göstererek tercih yaparız. Banyolarda en çok kullanılan ürünlerin başında da lavabolar gelmekte.

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ve tasarımcıların hayalgücünün birleşmesiyle ortaya sıradışı banyo lavabo modelleri ortaya çıkmıştır. Tasarımıyla sıradışı görünsede kullanım kolaylığı, işlevselliği ve göz alıcı şıklığıya çok beğeni kazanmaktadır.

Lavabo modellerinde farklı pek çok malzeme kullanılmasıyla her ortama uyum sağlamaktadır. Özellikle son günlerde çok ilgi gören ahşap lavabo modelleri estetik görünüşüyle dikkat çekmektedir. Ayrıca cam lavabo modelleri, kullanım kolaylığıyla hanımların çok tercih ettiği kendinden desenli lavabo modelleri diğer seçenekler arasındadır. Ayrıca asimetrik tasarlanmış banyo lavabo modelleri kullanıldığı yerlerde modern görünüşüyle dikkat çekmektedir.

 

banyo lavabo modelleri 6 Modern Banyo Lavabolarıbanyo modelleri Modern Banyo Lavaboları

Estetik bir banyoda lavabo örneği, küçük banyolar için ideal bir tercihtir.

banyo lavabo modelleri Modern Banyo Lavaboları

son yıllarda oldukça ilgi çekmekte.  Banyolarda yer almaya başlayan ahşap kullanımı  modern görünümleri sayesinde farklı birer tasarım ortaya koymakta.

 

lavabo modelleri Modern Banyo Lavaboları

banyo lavabo modelleri 7 Modern Banyo Lavaboları

 

Gelen Aramalar:banyo lavaboları,küçük banyo modelleri,cam banyo lavaboları,küçük banyo tasarımları,modern lavabolar,BANYO LAVABO MODELLERİ,küçük banyolar için banyo modelleri,son sistem banyo

Yorum yapin

Halı Mobilya | Hakkımızda | İletişim | Reklam | Gizlilik sözlesmesi | Site haritası |
Copyright ©2011 halimobilya.net