Dekorasyon.org Facebook Grubu

 

Yeni Borcam Modelleri

Borcam modelleri her hanımın mutfağından eksik etmediği bir gereçtir. Borcamlar kullanım kolaylığıyla da mutfaklarda  çokça tercih edilmektedir.

Yemeğin yapımından sunumuna kadar tüm aşamalarında mutfakta rahatlıkla kullanılmaktadır. Gelen misafirleriniz için özenle hazırladığınız sofralarda çeşitleriyle yaptığınız lezzetli yemekleri göz alıcı güzellikte sunabilirsiniz.

borcam modelleri Yeni Borcam Modelleri

borcam 2 Yeni Borcam Modelleri

borcam 3 Yeni Borcam Modelleri

borcam Yeni Borcam Modelleri

Borcamları fırında rahatlıkla kullanıp enfes fırın yemekleri yapabilirsiniz. Ya da mis gibi zeytinyağlılarınızı borcamlarınızda servis yapabilirsiniz. Hatta tatlılarınızı bile borcamda yapıp misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Yani borcamlar kullanım rahatlığı ve estetik sunuş imkanıyla hanımların mutfakta en çok kullandığı eşyalarıdır.

Misafirlerinize özel özene bezene hazırladığınız yemeklerin gizle kahramanı her zaman borcamlar olmuştur

Paşabahçe’nin ürettiği borcamlar çeşitli büyüklük ve modeldedir. Fırın, mikrodalga ve elektrikli ocaklarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca hanımların kullanım alanını genişletmek için üretilen gaz dağıtıcı aparatı ile gazlı ocaklarda da kullanabilirsiniz.

 

yuvarlak borcam Yeni Borcam Modelleri

 

 

Gelen Aramalar:borcam,borcam çeşitleri,borcam modelleri,bor cam,borcam fiyatları,borcam çeşitleri ve fiyatları,borcam çeşitleri fiyatları,borçam bayo tası,borcam çeşitleri büyüklükleri,borcam modeller

Yorum yapin

Halı Mobilya | Hakkımızda | İletişim | Reklam | Gizlilik sözlesmesi | Site haritası |
Copyright ©2011 halimobilya.net